המשרד נותן ייעוץ וחוות דעת לחברות ולעסקים במקרים שמתעוררות בעיות סביבתיות המשפיעות על העובדים או על הסביבה. המשרד מלווה בייעוץ סביבתי מפעלים הנמצאים בשלב תכנוני. המשרד מייעץ בנושאים של ניהול סיכונים על סמך סקר סיכונים קיים ומלווה את המפעל בנושאים סביבתיים מול גופים שלטוניים.
 
 
קראו עוד...
שופט המקבל תיק שעניינו מפגע סביבתי עומד, לא אחת, בפני נתונים מקצועיים שאינם נהירים לו. יש והתיק מוגש עם חוות דעת סותרות, ויש שהתיק חסר חוות דעת מקצועית.
המשרד נותן לבתי המשפט חוות דעת מובססות מקצועית ומשפטית, בצירוף פתרון לבעיה.
 
קראו עוד...
הממשל נותן מענה לצרכי הציבור הן בפתרון לבעיות שנוצרו במשך השנים והן בתכנון מושכל לעתיד. בשני המקרים, ההתחשבות בנושאים הסביבתיים תופסת יותר ויותר את מקומה לצד הפתרונות ההנדסיים והאחרים. הטיפול בנושאים הסביבתיים חשוב במיוחד בנושאים ברי הקיימא שהשפעתם תהיה גם על הדורות הבאים.
המשרד צבר נסיון בבחינת השפעות סביבתיות של מצבים קיימים ובייעוץ סביבתי המלווה תכנון עירוני תוך מציאת פתרונות המשביחים את התכנית.
 
קראו עוד...
מפגע סביבתי, ולו הקטן ביותר, יכול למרר לך את החיים ולגרום לסבל רב. מזגן ישן של השכן שמונע ממך שינה, ריחות ממסעדה  שגורמות לבחילה, עשן או כל זיהום אוויר אחר, בנייה המפריעה לרווחתך, ועוד, יכולים להעכיר את יחסיך עם הסובבים אותך מבלי להגיע לפתרון. המשרד נותן ייעוץ ופתרונות למגוון הבעיות בתחומים אלה, כולל חוות דעת המוגשות לבית המשפט. כל הפתרונות שצורפו לחוות הדעת שהוגשו עד היום על ידי המשרד לבתי המשפט התקבלו על ידי השופטים ושני הצדדים.
 
קראו עוד...
עורכי דין
המשרד עובד עם עורכי דין המייצגים תביעות בבתי משפט על ידי מתן חוות דעת מקצועיות בתחומים כמו זיהומי אוויר ממקורות שונים, רעש, הצללה, ניהול סיכונים, וכד'. חוות הדעת מלוות במראי מקומות לחקיקה הרלבנטית לביסוס חוות הדעת וכך חוסכת זמן יקר של עורכי הדין.
 
 
קראו עוד...
המודעות הסביבתית שלך, האזרח, תופשת תאוצה שמביאה להתארגנויות אזרחים המוחות על פגיעה בבריאות, ברווחה ובסביבה. המחאה תהיה אפקטיבית יותר כאשר תלווה אותה חוות דעת מקצועית שמציגה תמונה מקיפה וברורה של המפגע ותוצאותיו.
המשרד מייעץ בתכנון חוות הדעת הללו שמורכבות ממספר מקצועות, בכתיבתה ובהגשתה לנמען התלונה, כולל לבית המשפט.
 
קראו עוד...
 
 

המשרד נותן ייעוץ וחוות דעת בנושאי סביבה מגוונים שעל חלקם אתם יכולים לקרוא באתר. אם אתם סובלים ממפגע סביבתי כל שהוא המשפיע על בריאותכם, על מצב הרוח שלכם או על אושרכם בכלל ומעוניינים לבקש פיתרון, ליחצו על הכפתור כאן